Populārākās Oasis 100 sistēmas ierīces


Vadības panelis JA-100/101/106K


Visas sistēmas "smadzenes", nodrošina sistēmas funkcionalitāti. Darbojas no 220v strāvas. Aprīkots ar akumulatoru, kurš spēj 12-80 stundas darbināt sistēmu bez strāvas. Aprīkots ar radio sakaru/LAN/GSM komunikatoru, kurā ievietota sim karte. Aprīkots ar tampēra aizsardzību pret nesankcionētu iejaukšanos. 4-15 neatkarīgas zonas, 32 - 300 lietotāji, 32 - 120 bezvadu ierīces.


Tastatūras

Bezvadu tastatūra JA-150E

Nodrošina sistēmas lietošanu, attēlo sistēmas stāvokli un informāciju par notikumiem, rāda ieslēgtās zonas, ļauj veikt sistēmas iestatījumu maiņu. Tastatūra arī tiek izmantota, lai darbinātu sistēmu - ieslēgtu un izslēgtu apsardzi. Aprīkota ar RFID lasītāju. Attēlo temperatūru no bezvadu termometra. Darbojas uz baterijām. Aprīkota ar tampēra aizsardzību pret nesankcionētu iejaukšanos.

Bezvadu tastatūra JA-154E


Nodrošina sistēmas lietošanu, attēlo sistēmas stāvokli un informāciju par notikumiem, rāda ieslēgtās zonas, ļauj veikt sistēmas iestatījumu maiņu. Tastatūra arī tiek izmantota, lai darbinātu sistēmu - ieslēgtu un izslēgtu apsardzi. Aprīkota ar RFID lasītāju un termometru, kas attēlo temperatūru telpā. Darbojas uz baterijām. Aprīkota ar tampēra aizsardzību pret nesankcionētu iejaukšanos. Maksimālais segmentu skaits 20. Paredzēta komerctelpām, birojiem vai īpašumiem ar daudzām atsevišķām neatkarīgi darbināmām zonām.


Sirēnas

Bezvadu iekštelpu sirēna JA-162A

Rozetē spraužama sirēna. Signalizē arī ieejas/izejas sekundes un atskaņo melodijas no bezvadu durvju zvana pogas.


Bezvadu ārtelpu sirēna JA-163A RB 


Darbojas uz baterijām. Aprīkota ar tampēra aizsardzību pret nesankcionētu iejaukšanos.


Pogas

Bezvadu durvju zvana poga JA-189J


Melodiju atskaņošanai izmanto bezvadu iekštelpu sirēnu JA-162A. Darbojas uz baterijām.


Bezvadu sienas poga JA-188J


Panikas/trauksmes poga. Var izmantot arī, lai ieslēgtu/izslēgtu apsardzi. Aprīkota ar tampēra aizsardzību pret nesankcionētu iejaukšanos. Darbojas uz baterijām.


Bezvadu trauksmes poga JA-187J


Uz rokas liekama vai kaklā karināma trauksmes poga. Paredzēta veikala darbiniekiem un cilvēkiem ar veselībam vai mobilitātes problēmām.


Pultis

JA-152J MS


Aprīkota ar skaņas un gaismas indikāciju komandas izpildes apstiprināšanai. Ir arī modelis ar 4 pogām, kurām var ieprogrammēt papildus funkcijas.


Detektori

Bezvadu kustības detektors JA-180P


Aprīkots ar tampēra aizsardzību pret nesankcionētu iejaukšanos detektorā. Darbojas uz baterijām.


Bezvadu kustības foto detektors JA-160PC

Detektors aprīkots ar kameru un zibspuldzi. Attēli uzreiz tiek pārsūtīti īpašniekam uz telefonu. Aprīkots ar tampēra aizsardzību pret nesankcionētu iejaukšanos detektorā. Darbojas uz baterijām. Kamerai 43° vai 90° leņķis.


Bezvadu kustības detektors JA-185P


Maza izmēra kustības detektors, kurš piemērots nelielu telpu aizsardzībai. Uzstāda pie griestiem vai uz sienas. Tiek izmantots arī transportlīdzekļu salonos. Aprīkots ar tampēra aizsardzību pret nesankcionētu iejaukšanos detektorā. Darbojas uz baterijām.


Mini bezvadu magnētiskais detektors JA-151M


Detektors durvīm un logiem - reaģē uz atvēršanu. Aprīkots ar tampēra aizsardzību pret nesankcionētu iejaukšanos detektorā. Darbojas uz baterijām.


Bezvadu magnētiskais detektors JA-182M


 Neredzams - tiek iemontēts pakešu loga rāmī. Reaģē uz loga atvēršanu. Darbojas uz baterijām.


Bezvadu stikla plīšanas detektors JA-180B


Reaģē uz stikla plīšanas skaņu. Regulējama jūtība. Pieejams arī pie griestiem stiprināms modelis. Aprīkots ar tampēra aizsardzību pret nesankcionētu iejaukšanos detektorā. Darbojas uz baterijām.


Ūdens noplūdes detektors LD-81


Darbojas kā bezvadu kopā ar JA-150M detektoru, uz baterijām.


Bezvadu dūmu un temperatūras detektors JA-150ST


Iespējams pārslēgt režīmos dūmi un karstums, dūmi vai karstums, tikai dūmi, tikai karstums. Aprīkots ar tampēra aizsardzību pret nesankcionētu iejaukšanos detektorā. Darbojas uz baterijām.


Bezvadu gāzes noplūdes detektors JA-180G


Darbojas no 220v strāvas. Uztver gaisa un uzliesmojošu gāzu maisījumus (dabasgāze, metāns, propāns, butāns, acetilēns, u.c.). Aprīkots ar iebūvētu sirēnu, kā arī nostrādāšanas gadījumā iedarbina trauksmes sirēnu.


Lietotāju identifikācija

RFID karte JA-190J

Autorizācijas karte, kuru izmanto, lai ieslēgtu/izslēgtu apsardzi.


RFID piekariņš JA-192J


Autorizācijas piekariņš, kuru izmanto, lai ieslēgtu/izslēgtu apsardzi. Pieejams arī dzeltenā krāsā.


RFID piekariņš JA-194J, ādas.

Autorizācijas piekariņš, kuru izmanto, lai ieslēgtu/izslēgtu apsardzi. Pieejams arī sarkanā krāsā.


RFID piekariņš JA-195J, metāla.


Autorizācijas piekariņš, kuru izmanto, lai ieslēgtu/izslēgtu apsardzi.


Citas ierīces

Bezvadu termometrs JA-151TH, iekštelpu


Sistēmā var būt līdz pat diviem termometriem. Attēlo temperatūru uz tastatūras ekrāna vai MyJAblotron aplikācijā. Var dot trauksmi pie iestatītās temperatūras sasniegšanas. -20° līdz +70°. Darbojas uz baterijām. 


Bezvadu relejs AC-160-DIN


Bezvadu daudzfunkcionāls relejs, uzstāda uz DIN sliedes. Maks. 250v AC vai 24v DC, 16A. Halogēnais apgaismojums līdz 1kw.  Var tikt darbināts attālināti no MyJablotron aplikācijas, tastatūras vai pie trauksmes.


Bezvadu relejs AC-160-C


Bezvadu daudzfunkcionāls relejs, uzstāda montāžas kārbā. Maks. 250v AC, 16A. Var tikt darbināts attālināti no MyJablotron aplikācijas, tastatūras vai pie trauksmes.
© 2018 SIA Novo, Reģ. Nr. 42103084894

Satura kopēšana, pārpublicēšana un izmantošana bez rakstiskas SIA Novo atļaujas ir aizliegta.


 .