Mūsdienīga, inovatīva, kvalitatīva bezvadu GSM apsardzes signalizācija, kas izceļas ar savu vienkāršību, plašo funkcionalitāti un iespējām, ko apliecina daudzie starptautiskie apbalvojumi. Šis Čehu ražotājs kopš 1990 gada ir pierādījis, ka ir absolūts līderis starp bezvadu GSM sistēmu ražotājiem. Šīs sistēmas viena no galvenajām priekšrocībām un pamatidejām ir GSM funkcija – būt lietas kursā, kas notiek jūsu mājoklī skatoties mobilajā telefonā. Kā vēl viena svarīga priekšrocība ir bezvadu tehnoloģija, kas ļauj darbināt ierīces ar baterijām 2-5 gadu garumā, tātad nekādu vadu vilkšanu. Oasis pārbauda baterijas un informē jūs, kad tās jānomaina. Sistēmā tiek izmantots 868Mhz bezvadu sakaru protokols -  darbības rādiuss ir līdz 900 metriem atkarībā no apstākļiem. Plašs detektoru un ierīču klāsts dod iespēju maksimāli pielāgot sistēmu jūsu vajadzībām. Paziņojumi par notikumiem sistēmas darbībā var tikt nosūtīti uz jūsu mobilo telefonu zvana/SMS veidā, vai paziņojums aplikācijā un apsardzes uzņēmumu pēc jūsu izvēles. Jūsu telefons var tikt izmantots signalizācijas attālai vadībai. To var izdarīt ar SMS komandu palīdzību, zvanot uz signalizāciju vai izmantojot aplikāciju. Sistēmā var būt līdz 120 bezvadu ierīcēm – detektori, tastatūras, sirēnas u. c., 300 lietotāji un 15 neatkarīgas zonas. Sistēmu var sadalīt vairākās daļās - piemēram, garāža, saimniecības ēka, tikai mājas pirmais stāvs.

Oasis sistēmu uzstāda pieredzējis, ražotāja sertificēts meistars.


Ko nozīmē GSM signalizācija?

Kad nostrādā kāds no detektoriem, Jūs saņemsiet precīzu informāciju uz telefonu, kurš no detektoriem ir nostrādājis, piemēram īsziņā: “Signalizācija ziņo: kustības det. virtuvē, 14:20, 28.04.2018”. Šo informāciju nosūta vadības panelis, kurā ievietota sim karte. Šādu informāciju var saņemt līdz 15 cilvēkiem vienlaikus, kā arī saņemt zvanu, lai pievērstu papildus uzmanību telefonam. Šī funkcija ļauj saņemt precīzu informāciju un attiecīgi rīkoties – piemēram, pazvanīt kaimiņam. Sistēmu var izmantot arī kontrolējot cilvēku aiziešanu un atnākšanu, jo sistēma var ziņot, par sistēmas ieslēgšanu un atslēgšanu. Visu informāciju arī variet saņemt uz aplikāciju telefonā.

 

Kapēc izvēlēties Oasis 100 apsardzes sistēmu:

- Uzstādīšana dažu stundu laikā.

- Sistēmas lietošana Latviešu, Krievu valodā un citās valodās.

- Nekādu līgumu, abonēšanas maksu vai citu finansiālu saistību ar uzstādītāju. Izmantojiet sim karti pēc savas izvēles.

- Vajadzības gadījumā sistēmu var pieslēgt jebkuram jūsu izvēlētam apsardzes uzņēmumam.

- Nekādu vadu. Detektori darbojas uz baterijām, kuras kalpo 2-5 gadus.

- Visa produkcija tiek ražota Eiropā, Čehijā.

- 5 gadu garantija

- Mūsdienīgs dizains.

- Elastīgas uzstādīšanas iespējas, vietās, kur tradicionālās vadu sistēmas būtu problemātiski uzstādīt.

- Vienkārša lietošana, zems viltus trauksmju skaits un daudzi veidi kā darbināt sistēmu – sms, zvans, plastikāta karte/piekariņš, pults, kods, aplikācija telefonā vai dators.

- Sistēmu var sadalīt vairākās daļās, piemēram, ejot gulēt uzlikt uz apsardzi tikai garažu un pirmo stāvu.

- Plašs detektoru klāsts – kustības, stikla plīšanas, durvju atvēršanas, foto, gāzu un ūdens noplūdes, dūmu/temperatūras u. c.

- Mobilitāte. Paņemiet to līdz mainot dzīves vietu vai uzņēmuma darbības telpas. Signalizāciju var uzstādīt jau celtniecības/remonta laikā, lai pasargātu instrumentus un būvmateriālus.

- Sistēmu var kontrolēt no mobilā telefona – ieslēgt/izslēgt, kā arī saņemt SMS par tās darbību. Noder arī kontrolējot cilvēku atnākšanas un aiziešanas laiku.

- Jūs vienmēr būsiet lietas kursā, kas notiek jūsu mājoklī, jo saņemsiet visu informāciju par trauksmēm un sistēmas darbību uz mobilo telefonu (līdz 15 tel. nr).

- Ražotāja “Jablotron” jaunākā sērija - 100.


Bezmaksas MyJablotron aplikācija priekš Android/iOS un internetā.


Kontrolējiet sistēmu caur aplikāciju telefonā vai Jablotron mājas lapu. Saņemiet trauksmes, pārbaudiet temperatūru mājās, darbiniet ierīces attālināti, aplūkojiet visus sistēmas notikumus.

Vai mūsdienīgas tehnoloģijas maksā dārgi?

Salīdzinājumā ar to, ko riskējiet zaudēt – lēti. Šāda signalizācija maksā lētāk nekā, piemēram, kvalitatīvs lielizmēra TV, prece noliktavā, biroja tehnika vai automašīna. Cik lieli būs Jūsu zaudējumi zādzības gadījumā? Un cik daudz Jūs variet zaudēt ugunsgrēka rezultātā? Visu.

 

Ir jautājumi vai komentāri? Zvaniet, rakstiet!



© 2018 SIA Novo, Reģ. Nr. 42103084894

Satura kopēšana, pārpublicēšana un izmantošana bez rakstiskas SIA Novo atļaujas ir aizliegta.


 .